TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Uśmiech dla PańSiódmego marca Towarzystwo Miłośników Ziemi Kłodzkiej zaprasza na Polsko-czeski Dzień Kobiet. O świetną zabawę zadbają: Gabi Gold i Tadeusz Drozda.


Wydarzenie rozpocznie amatorskie, artystyczne show dla Pań w wykonaniu TMZK z udziałem młodzieży z kłodzkich szkół.
Następnie, w programie Kobieta bez granic wystąpi Tadeusz Drozda, a towarzyszyć mu będzie Gabi Gold. Spotkanie poprowadzą Adam Łącki i Brygida Morawska.
Będą też oryginalne upominki dla przybyłych Pań, tematyczne konkursy z nagrodami oraz losowanie nagrody głównej tego nietuzinkowego wieczoru.
Polsko-czeski Dzień Kobiet rozpocznie się o godz. 17.00 w sali widowiskowej KOK (pl. Jagiełły 1). Bilety w cenie 19 zł (przedsprzedaż) i 29 zł (w dniu wydarzenia) dostępne są w Galerii pARTer.


Gabi Gold poznała satyryka i prezentera telewizyjnego Tadeusza Drozdę w 1997 r., po występie w Polsce na Międzynarodowym Festiwalu Miss Wakacji w Ustroniu. Artyści wkrótce nawiązali współpracę - Gabi występowała wraz z Tadeuszem Drozdą w cyklicznym programie pt. Herbatka u Tadka (TVP2). Pojawiała się też w różnych programach telewizyjnych m.in. Europa da się lubić, Śpiewające fortepiany. W 2004 r. nagrała płytę pt. Ještě že tě mám, która w Polsce została wydana pod nazwą Malowany dzbanek. Obecnie artyści wrócili do współpracy i ruszyli w trasę z nowym programem.


 


Ewa Chalecka
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

7 sierpnia 2020
Imieniny obchodzą:
Kajetan, Klaudia, Donata, Dorota, Konrad, Sykstus, Olechna

Dzisiejsze wydarzenia

  • 75. Międzynarodowy Festiwal Chopinowski – koncert inauguracyjny: Yulianna Avdeeva. Duszniki, Dworek Chopina, godz. 20.00.

  • Potańcówki w kurorcie. Polanica, muszla koncertowa, godz. 20.00.

  • Dance macabre – nocne zwiedzanie miasta z dreszczykiem. Kłodzko, pl. Chrobrego 1 (rynek), godz. 20.30.

  • Tour de Polanica – rowerem po okolicach. Polanica, start: Informacja Turystyczna, godz. 9.00.


Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej