TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Magia w BystrzycyDziewiątego października Bystrzyca zaprasza na pokaz iluzji finalisty programu Mam Talent - Bartosza Lewandowskiego.


Warto podkreślić, że program spotkania przeznaczony jest dla całych rodzin. Podczas widowiska publiczność wybierze się w magiczną podróż, w której wszystko stanie się możliwe. Głównym punktem programu młodego iluzjonisty są triki z ptakami – tym właśnie pokazem Bartosz Lewandowski podbił serca jury 11 edycji programu telewizyjnego Mam Talent. Na scenie pojawią się gołębie i papugi, nie zabraknie też trików z akwarium i złotymi rybkami. Sporym atutem spotkania będzie kabaretowo-magiczna część widowiska – okazji do śmiechu nie zabraknie. Będą przepowiednie, etiuda z latającym stolikiem, przepołowienie i przebicie ostrzami asystentki. Każdy widz znajdzie coś dla siebie, zarówno ten młodszy jak i starszy. Pokaz magii odbędzie się o godz. 18.00 w sali widowiskowej bystrzyckiego Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury (ul. Wojska Polskiego 20). Liczba miejsc ograniczona, bilety w cenie 35 zł do nabycia online.


Ewa Chalecka
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

15 czerwca 2024
Imieniny obchodzą:
Wit, Jolanta, Witold, Lotar

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej