TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Niezłe ZiółkoZ początkiem marca (6.03) Kudowa zaprasza do Teatru Zdrojowego na koncert Mateusza Ziółki.


Mateusz Ziółko, to pianista, wokalista, autor muzyki i tekstów. Uczestniczył w programach Mam talent oraz Must Be The Music – Tylko Muzyka. W 2013 r. został zwycięzcą 3. edycji programu The Voice Of Poland na antenie TVP2. Zwyciężył także w konkursie Super Debiuty 2014 podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Dwa lata później wydał W płomieniach, który był najczęściej granym utworem w polskich rozgłośniach radiowych, a w serwisie YouTube osiągnął spektakularny wynik ponad 40 milionów wyświetleń.
W 2017 r. miała miejsce premiera debiutanckiego albumu pt. Na nowo. Singiel o tym samym tytule już po tygodniu od premiery gościł na wszystkich listach przebojów. W styczniu 2018 r. Mateusz wspólnie z chórem Sound’n’Grace nagrał utwór Horyzonty.
Muzyk obecnie intensywnie koncertuje. Występował w takich projektach muzycznych jak np. Michael Jackson Symfonicznie, Freddie Mercury Symfonicznie czy Queen Story oraz w 10. edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo.
Koncert w Teatrze Zdrojowym (ul. Moniuszki 4) zaplanowano na godz. 19.30. Bilety w cenie 35 zł (przedsprzedaż) i 45 zł (w dniu koncertu) można kupić w Infomracji Turystycznej (ul. Zdrojowa 44), siedzibie KCKiS (ul. Główna 43) oraz w kasie Teatru w dniu koncertu (od godz. 16.00).
Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa


< Powrót do listy artykułów

7 sierpnia 2020
Imieniny obchodzą:
Kajetan, Klaudia, Donata, Dorota, Konrad, Sykstus, Olechna

Dzisiejsze wydarzenia

  • 75. Międzynarodowy Festiwal Chopinowski – koncert inauguracyjny: Yulianna Avdeeva. Duszniki, Dworek Chopina, godz. 20.00.

  • Potańcówki w kurorcie. Polanica, muszla koncertowa, godz. 20.00.

  • Dance macabre – nocne zwiedzanie miasta z dreszczykiem. Kłodzko, pl. Chrobrego 1 (rynek), godz. 20.30.

  • Tour de Polanica – rowerem po okolicach. Polanica, start: Informacja Turystyczna, godz. 9.00.


Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej