TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Ziemia Kłodzka – Wspaniała rozrywka w regionie


Letni Tor Saneczkowy "Góralka" - zlokalizowany w Polanicy tor saneczkowy, to świetna zabawa dla całej rodziny. Prawie półkilometrowy zjazd po stalowej rynnie na sankach z metalowymi kółkami przy prędkości 40 km/h to frajda zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Tor czynny jest codziennie od godz. 10.00 do 20.00 w miesiącach kwiecień-wrzesień z wyjątkiem dni deszczowych. Istnieje możliwość zorganizowania zawodów z pomiarem czasu dla grup zorganizowanych.
Polanica, ul. Bystrzycka, tel. 074 869 06 47, www.zaczyk.info.pl.

Pole Golfowe - od kilku lat jest jedną z największych atrakcji Szczytnej. Dziewięć dołków PAR 34, strzelnica, wypożyczalnia sprzętu, a do tego możliwość nauki gry i poznania zasad panujących w golfie, to świetna oferta dla ceniących sobie aktywne spędzanie czasu. A po zmaganiach na polu warto odwiedzić Restaurację Fryderyk Chopin. Całości uroku dodają wspaniałe widoki na okolicę. Czynne pn.-pt. 14.00-20.00, sb.-nd. 8.00-20.00.
Pole Golfowe im. F. Chopina, Szczytna, ul. Borowina 2a, 503 837 003.

Rancho Panderoza - zabawa z Panderozą, to niezapomniana przygoda dla miłośników jazdy konnej. Jazda w stylu western, kadryl na koniach, kilkudniowe rajdy konne i obozy, spędy koni, pogoń za lisem, to oferta dla wprawionych jeźdźców. Początkujący mogą skorzystać z nauki w ujeżdżalni. Z kolei dla sympatyków koni mechanicznych Ranczo Panderoza proponuje wyprawy samochodami terenowymi.
Rancho Panderoza, Duszniki Zdrój, Podgórze 24, tel. 074 866 91 29, www.panderoza.pl.

Aqua Park "Wodny Świat" - to największa atrakcja Kudowy. Zlokalizowany obok Parku Zdrojowego obiekt, to nowoczesny basen pływacki z 6 torami. Dodatkowo skorzystać można z basenu rekreacyjnego ze sztuczną rzeką, jacuzzi, sauny. Na dzieci czeka brodzik. Ponadto w „Wodnym Świecie” można pograć w kręgle, skorzystać z solarium, siłowni i gabinetu masażu, albo wybrać się na pizzę. Czynne pn.-pt. w godz. 9.00-21.00, sb.-nd. w godz. 10.00-21.00.
Aqua Park "Wodny Świat", Kudowa Zdrój, ul. Moniuszki 2A, tel. 074 866 45 02.

Tory Downhillowe:
Zieleniec - zbudowany na stokach Winterpolu Bike Park, to ponad 1200 m zakręconej jazdy. Na górę wjedziemy nowoczesną sześcioosobową kolejką krzesełkową. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie www.zieleniec-extreame.eu
Czarna Góra - do dyspozycji zjazdowców oddano prawie 2,5 kilometrową trasę, uważaną za jedną z najtrudniejszych w Polsce. Doceniona została przez Polski Związek Kolarski, dzięki czemu stała się areną zawodów Pucharu Polski. Tuż przed metą powstały skocznie, na których zjazdowcy mogą popisywać się swoimi umiejętnościami. Szczegółowe informacje na stronie internetowej www.parkrowerowy.pl


Podziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa

21 kwietnia 2024
Imieniny obchodzą:
Bartosz, Feliks, Konrad, Anzelm, Jarosław, Selma

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej